İLETİŞİM KURMANIN EN KOLAY YOLU

İnsanlar ilk çağlardan beri iletişime kendini ifade edebilmeye yönelik tavır ve davranışlar sergilemiştir. Günümüzde bu iletişim sosyal medya telefon internetle birlikte daha da gelişmiştir. İnsanlar arkadaş edinecekleri +18 sohbet numarası turkcell, Avea,Vodafone gerekli cinsel sohbet ve paylaşım ihtiyaçlarını giderecekleri forumlar arkadaş siteleri gibi çoğu yoldan biri veya bir kaçıyla ilgilenmektedirler.

Özellikle +18 sohbet numarası turkcell,avea ve bu tarz telefon şebekelerinde karşı cinsi ile ilgili her türlü merak ettiği soruyu sorarak tecrübe edinen birçok insan vardır.Mevzu bir düşünce bir fikir bir amaç olmaksızın can sıkıntısında dahi bu gibi telefon numaraları çevrilir ve sonucunda can sıkıntısına son verilir. İnsanoğlu ego tatmin etmeyi sever bu yüzden ilgi ister. Bu ilgiyi çevresinde eşinden, dostundan edinemeyen özgüven arayışında olup, fırsat bulamamış bazı insanlarda bu sesli sohbet hatlarını arar. Beklentiler her zaman insanı üzmüştür. İlgide beklentiler arasında olduğundan bu sesli sohbetlerin bazı insanlara faydalı olduğundan şüphe bile etmeyin.

 

İnsanlar bu tip bir iletişimde ne ister? Tabi ki de güvenli, sırdaş, insanı sıkmayan bir yapıda kaliteli samimi bir insanla konuşmak. Ona bu uygun koşulu sağlamadığınız takdirde ikinci bir etkileşim olmayacak ve kendine farklı yollar aramaya devam edecektir. Çok gariptir ki güven duygusunu aşabilen her muhabbetin sonu gelmiyor,doyumsuz oluyorsunuz. Fakat karşıdaki insanın da sizin gibi bir hayatı olduğunu ve onun hayatına o istemediği sürece giremeyeceğinizi de bilmenizde fayda var.

Sakın yanlış algılamayın evet bu tarz hatlar forumlar olmalı ama her insan iyi niyet sahibi değildir. Oluşan güven neticesinde her türlü buluşma, tanışma ve cinsel arzu giderilebilir. Uzun tatlı muhabbetlerde boy gösterebilmeniz için bulmanız gereken +18 sohbet numarasıdır. Evet, bir kısıtlama olmaksızın sohbet etmekten bahsediyorum. Gün yorgunluğunu üzerinizden atacak tatlı bir sohbet. Unutmayın paylaşım yapan her insan üzerinde taşıdığı gereksiz yükü hafifletir. Dertleşmek beklide insanı seks kadar rahatlatan başka bir aktivitedir.

Bu tarz iletişimlerin, hatta etkileşimlerin temelinde; hayatının merkezine belirli bir insan koymayı sevmeyen tarz olarak biraz daha rahat insanlar çoğunluktadır. Sizi germez dediklerinize yapmacık tepkiler vermez sakindirler. Onlar marka arabanıza veya bir giyim tarzınıza odaklı maddi sohbetlerden uzak istediğiniz konuda rahat rahat vakit geçirebileceğiniz insanlardır.

Her dönem insanın seksüel hayatı yaptığı tercihlerle birlikte değişmekte farklı tecrübeler görmek duymak hatta yaşamak isteyen insan sayısı artmaktadır. Bundan dolayı buluşma tanışma sitelerinden farklı deneyim sahibi insanlarla hoş bir sohbet, yada vücutsal bir iletişim(seks) yaşamayı isteyen insanlar bu seksüel değişimin aslında temelini alt yapısını oluşturmuşlardır. Seçimleri her ne olursa olsun gay,lezbiyen ve heteroseksüel insan sohbet ettiği arkadaşını bu özelliklere uygun seçebildiği bazı siteler bazı hatlar da mevcuttur. Kendinizi birilerine anlatmaktan utanmayın. İfade ettiğiniz bizzat kendinizsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status