BAYANLARLA SOHBET NUMARALARI

Sohbet etmek, insanlar için oldukça önemli bir ihtiyaçtır. Erkeklerle ve bayanlarla yapılan sohbetler, birbirlerinden oldukça farklıdır. Erkekler için kadınlarla konuşmak o kadar da kolay değildir. Her erkek kadınlarla doğru bir iletişim kuramayabilir. Bu nedenle bazı erkekler kız arkadaş bulmakta biraz zorlanabilir. Renksiz hayatına renk katmak, yepyeni arkadaşlıklar edinmek isteyen erkekler, bu sorunlarından sohbet hizmeti veren çeşitli bayan telefon numaraları sayesinde kurtulabilmektedir.

Tüm Avrupa ülkelerinde olduğu gibi Türkiye’de de pek çok kişi telefon numarası üzerinden yeni arkadaşlıklar, yeni ilişkiler kurmak için sohbet hizmetlerinden faydalanmaktadır. Özellikle kendilerine bir bayan arkadaş arayan ya da hayatında bir kadının eksikliğini hisseden erkekler sohbet hatlarına yoğun bir şekilde ilgi göstermektedirler. Sohbet hizmetlerine bu kadar ilgi gösterilmesinin en önemli nedeni, telefonla iletişimin daha kolay ve daha rahat bir şekilde gerçekleştirilecek olmasıdır. Bazı insanlar, yüz yüze konuşurken büyük rahatsızlık ve sıkıntı duyabilmektedir. Oysa telefonla iletişimde bu sıkıntı düzeyi oldukça azdır. Bu nedenle telefonla sohbet, çok fazla insan tarafından tercih edilen bir iletişim şeklidir.

Kadınlar yaratılışları gereği erkeklere oranla daha fazla duygusal varlıklardır. Bilimsel araştırmalar da kadınların sağ beynini, sol beyne oranla daha fazla kullandığını göstermektedir. Beynin sağ bölümü duygusal ve sözel konuları kapsadığından, erkeklerin bayanlarla konuşurken özellikle bu konuya dikkat etmeleri gerekmektedir. Bu bakımdan erkeklerin çeşitli bayan telefon numaraları arayarak, sohbet pratiği yapmasında fayda vardır. Bu sohbetler sayesinde, bir erkek bir kadınla nasıl konuşulması gerektiği ve ne gibi tepkilerle karşılaşabileceği konusunda bir öngörü sahibi olabilmektedir. Yüz yüze iletişime geçmeden önce telefonda sohbet pratiği yapmak, erkeklere kadınları anlaması ve farklı sohbet tekniklerini denemesi konusunda yardım sağlayabilir.

Telefonla sohbet hizmetlerinde genellikle konu kısıtlaması bulunmamaktadır. İstenilen her konuda sohbet imkânı bulabilmek mümkündür. Bayanlarla konuşulurken dikkat edilmesi gereken en önemli husus, ses tonudur. Ses tonunun yanı sıra, konuşma tarzı, sözcüklere yapılan anlamlı vurgular, karşıdaki insana duyguyu hissettirebilmek açısından oldukça önemlidir. Basit ya da tuhaf sorular sormak, sohbeti çoğu zaman kolaylaştırmaktadır. Mesela “Bir renk olsaydın eğer hangi renk olurdun?” ya da “Issız bir adaya düşseydin yanına alacağın üç şey ne olurdu?” gibi sorular sohbeti kolaylaştıran tuhaf sorulardır.

Bunların yerine, daha samimi bir konuşma tarzı da bayanlarla sohbette oldukça işe yaramaktadır. Zaten aşırı yalanlarla dolu bir konuşma, hem konuşana keyif vermez hem de samimi olmadığından doğal olmaz. Sohbet ederken, zaman zaman birlikte susmak da önemlidir. Eğer ki birlikte susmaktan keyif alıyorsanız, birkaç saniye sessiz kalmak, sohbetinize değişik bir anlam katabilir. Kimsenin kimseyi dinlemediği ya da derdini önemsemediği zamanlarda bu sohbetler insanlara oldukça iyi gelmektedir. Yeni ilişkiler ve arkadaşlıklar kurmak, içerisinde çeşitli numaraların yer aldığı bu sohbet hattı hizmetleri sayesinde artık çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status