TERCİHLERİN YÖNÜ DEĞİŞİYOR

İnsan hayatın da belirli dönemlerde yalnızlık ihtiyacı doğduğu olmaktadır. Fakat bu yalnızlık belirli bir süre sonra sıkıcı bir hal almaya başladı mı pekte memnuniyet verici olmamaktadır. Tercihler her zaman yön değiştirse de kısıtlı zamanlarda tercih edilen yalnızlık sonunda yine bir sese yeni bir dosta ihtiyaç duyularak son bulmaktadır. İşte bütün bir ömür boyunca geçen zamanda insan her zaman anlayabilecek tercihlerinin yönünü değiştirmeyecek birilerini arar olmuştur.

Bu tip bayanlar tekrar aynı heyecanları yaşamak arzusu içinde yaşamlarını sürdürürken yeni arkadaşlıklar edinerek bu açığı kapatabilmektedirler. Arkadaş arayan dul bayan telefonları internetten veya televizyon tanıtım programlarından veya gazetelerden temin edilerek tecrübenin en son seviyede seyrettiği muhabbetler kurulabilmektedir. Dul bayanların hayat tecrübeleri yeni hayata atılan genç erkeklerin hayat tecrübelerini arttırmalarında çok etkili olmaktadır.

Mutlu beraberlikler işte bu tercihlerin aynı bakış açısında yön bulmadığı zamanlarda ayrılıklara neden olmaktadır. Önceleri her şeyin tozpembe olduğu mutlu beraberlikler belli bir zaman gelip tercihlerin ters düşmesi yani menfaatlerin ön plana çıkması ve de fedakârlıkların yok olduğu zamanlarda ayrılık denen illet musallat olmaktadır.

İşte bu gibi zamanların sonunda insanlar hayattan kazandıkları tecrübelerle birbirleri ile olan muhabbetlerinde daha seviyeli ve bilinçli konuşmalar ortaya koymaktadırlar. Mutlu beraberliklerin ufacık meselelerle son bulması özellikle bayanlarda derin yaralar açmaktadır. Bu yaraların sarılması da tabi ki yeni ufuklara daha sağlam yelkenlerle yol alarak sağlanmaktadır. Bayanların mutlu beraberliklerinin sonunda anlaşmazlıkların ortaya çıkması sonucu biten beraberliklerinin bitmesi sonucu dul kalmaları onların tecrübeli halleri ile daha çekici bir hal almalarını sağlamaktadır.

Dul bayanlarla muhabbet ederken kazanılan tecrübeler ve edinilen bilgiler yeni başlayan beraberliklerin daha sağlam kurulmasına katkıda bulunmaktadır. Dul bayanlarla konuşurken sohbette sınır tanımayan en sıcak ortamların elde edildiği aşikârdır. Telefonda dul bayanların sohbetleri esnasında nefeslerinin sıcaklığı anı yakalayanlar için mutluluğun zirve yaparak en zirveyi yakalamalarını sağlamaktadır.

Arkadaş arayan dul bayan telefonları internetten temin edilerek iletişime geçilmesi sayesinde ateşli gecelerin başlamasının ilk adımı olmaktadır Yalnız gecelerin son bulması telefonda en sıcak sohbetlerin ortaya konulması ile başlamaktadır. Bu sayede dul bayanlarında istekli tavırları kendi ihtiyaçlarını gidermeleri sayesinde en mutlu sonların ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Bayanlarında kendi yapıları gereği seks ve cinsellik ihtiyaçlarının oluşu sohbetlerin karşılıklı anlayış ve akıcı muhabbetlerin doğmasını sağlamaktadır. Çünkü tadını bilmediğiniz bir şeyi nasıl arzulamaz tadını bildiğinizi ise son derece istekli arzularsanız ki işte dul bayanlarında seks anlamındaki istekleri bunun paralelinde geliştiğinden arkadaş bulma ihtiyacı duymaktadırlar. Buldukları erkek arkadaşlarından da beklentileri eksikliklerini gidermek olacağından bu işi telefonda yapmanın hazzını yaşamak içinde telefonda yapılacak sohbetlerin sıcaklık derecesini yükseltmektedir.

Yükseltmektedir çünkü dul bayanların seks ihtiyacı hiç o zevki yaşamamış bayanların iki katı olmaktadır. Özellikle telefonda rahat tavırların ortaya konulması soruların ve cevapların çekinmeden tüm çıplaklığı ile ortaya konulması sohbetlerin sürükleyici ve uzun zamana yayılmasını sağlamaktadır. Telefon numaralarını internetten bulunduğunda ilk etapta sahte isimlerin ortay konulduğu fakat sohbetlerin koyulaşması ve samimiyetin artması sonucunda gerçekler ortaya atılarak uzun süren sıcak sohbetler yapılabilmektedir. Hem bayanların ihtiyacı görülürken telefon sohbetlerinde hemde arayan erkeklerin en yüksek derecede zevk alarak muhabbet ortamı kurmaları sağlanmaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status