Vodafone Hattınızla Arayabileceğiniz Telefon Sohbet Numaraları

Bu numaralarada daha önceki yazılarımızda belirttiğimiz gibi bir kaç örnek verebiliriz Merhaba operatörler ve canlı sohbet numaraları ile ilgili yazılarımızda yeni bir konu bir önceki yazımızdada belirtmiş olduğumuz bir kaç hususla başlamak istiyoruz. Bu konuda konuşulabilecek yada yazılabilecek çok şey var. Kısaca özetleyerek geçmeye çalışağız. Vodafone hattınızla isterseniz bir takım Telefon Sohbet Numaralarını – Canlı Sohbet Hatlarını- Sıcak Sohbet Numarası uygulamasını ve buna benzer bir çok içerikli sistemi arayabilirsiniz.
00353 515 73 68

0031 858 08 01

00353 515 73 68

yukarıdaki Telefon Sohbet Numaraları ve benzerlerini Vodafondan arayabilirsiniz.

Aynı Şekilde :

0031 858 01 31

gibi Dertleşme Hattı – Sırdaş Hattı – İtiraf ediyorum Servisi gibi içerikler barındıran sitemleride yine Vodafone hatlı cep telefonunuzdan arayabilirsiniz.
Bu konularda büyük firmaların kendi ürettikleri veya üretecekleri politikaları veya uygulamaları önceden kestirebilmek ne yazıkki mümkün değildir. Şu anda mevcut sistemdeki Sıcak Sohbet Hattı yada Telefon Sohbet Servislerinden aranabilen bir kaç numarayı yukarıda örneklendirmiştik. Bu tür numaraların Hangilerinin aranabildiğini yada hangilerinin aranamadığını en doğru Kendi operatörünüz bileceği için en sağlıklı bilgiye operatörünüze başvurarak sahip olabilirsiniz.Bu numaraların aranmaları ve görüşme trafiği Vodafone alt yapısı kullanılarak yapılabilmektedir. Bu Vodafone adlı Evrensel çapta ve gerçekten büyük olan opertatörümüzün sunduğu hizmetlerden sadece birisidir. Kesinlikle bu numaraların Servis sağlayıcılığını veya barındırılma hizmetlerini karşılamayan Vodafone’un bu sistemlerle uzaktan yada yakından hiç bir ilgisi yoktur. Vodafone burada sadece ara bağlantı yaparak bu Telefon Sohbet tarzı numaraları aramak isteyen kullanıcılarına görüşme trafiği sunmaktadır. Bazı numararı Vodafone operatörünün hizmete sunduğu Gsm hatlarından arayamamamızın sebebi o numaralarla Vodafone arasında her hangi bir ara bağlantı anlaşması vs. olmayışından kaynaklanmaktadır. İleride belki de daha geniş numara yelpazesine izin verebileceği gibi belkide mevcut numaraların kısıtlanmasıda söz konusu olabilecek varsayımlardır.