Türkiye içindeki canlı sıcak sohbet numaraları

Yakın süre içerisinde aktif olan Sıcak sohbet numaraları Türkiye üzerinde farklı alan kodları ile 2014 yılında telefonda sohbet etmek üzere arayan kullanıcılarına hizmet vermeye devam etmektedir. Bu yazımızda özellikle sıcak sohbet hatlarının hangileri olduğuna dair bilgiler ve bu hatlar üzerindeki servislerin tanıtımları ve ücretlendirme bilgilerine dair notları paylaşmak en büyük gayemiz.

00355 ile başlayan Telefonda sıcak sohbet hatları 00353 515 73 68
00355 Sohbet numaraları Arnavutluk tabanlı premium numara olarak tanımlanmakla beraber , Sadece Türkiye’de Avea , Türkcell , Vodafone , Kullanıcılarının çağrılarına açıktır. 00355 li canlı Sohbet hattı diğer ülkelerden ve Türk telekom kullanıcılarından çağrı kabul etmez. Bu özel servise ait numara uzantılarının aramasının dakikası 2.95 krş olarak cep telefonu kullanıcılarına servis sağlayıcıları tarafından yansıtılır. İçerisinde Grup chat , erotik hikaye kayıtları ve canlı Sıcak sohbetlerini barındıran servisin maximum süresi 59 dakikadır. 00353 515 73 68 numarası servisin tanımlanması açısından örnek olarak verilmiştir.
0044 lü canlı sohbet numaraları 00353 515 73 68

İngiltere prefixine ait olan bu özel servis numarası 2009 yılı içerisinde Türkiye’de bayanlarla sıcak sohbet servisi verme amacıyla kurulmuştur.Tüm cep telefonu operatörlerine açık olmakla beraber , Telekom kullanıcılarının aramasına izin vermememektedir.dakika bazlı ücretlendirmeye tabi olup arama başına tüm 00 lı sıcak sohbet numaralarında olduğu gibi 2.95 TL olarak ücretlendirilir.erotik hikayeler ve telefonda canlı olarak bayanlarla sohbet servisleri üzerine canlı olarak hizmet vermektedir.
00372 li telefonda sohbet hattı 00353 515 73 68

Yurtdışı canlı sohbet hatları olarak Üçüncü numaramız olan 00372 li sıcak sohbet hatları Estonya tabanlı özel servis numarasıdır.Türkiye içinden Avea , Turkcell , Vodafone tarafından anlaşması olan yasal statüde bir sohbet hattıdır. Dakika ücretlendirmeleri 2.95 TL. dir. Barındırmış olduğu servisler erotik hikayeler ve Kızlarla canlı olarak sohbet edebileceğiniz Sıcak veya Ateşli sohbet numaraları olarak da adlandırılabilinir. Geniş bilgi için ilgili sayfaya göz atabilirsiniz.

00881 li Telefonda seks hatları 003535157368
Bir uydu numarası olarak tanımlayabileceğimiz Bu numara Herhangi bir coğrafyaya ait değildir. Türkiye’de Telefonda arkadaşlık gibi servisler vermekle beraber erotik numaralar statüsündedir. Telefonda arkadaşlık servisleri adında anlaşabileceği gibi sadece telefonda sohbet edebilmeniz amacı ile kurulmuştur. Sohbet siteleri ile kesinlikle karıştırılmamalıdır. Avea , Vodafone ve Türkcell kullanıcılarına hizmet vermekte olan bu canlı sohbet numarasının arandığı zaman ücretlendirilmesi 2.95 krş olarak yapılmaktadır. 00881 li erotik numaralar sadece Türkiye’de bulunan cep telefonları tarafından aranabilmektedir.

0031 li yeni ve en ucuz sohbet numaraları 003535157368
Telefonda sıcak sohbet numaraları ve erotik hatların tamamına baktığımız zaman en yeni ve kaliteli servis hizmeti veren canlı Sohbet hattı diyebiliriz. Hollanda bloguna ait olan 0031 li sohbet hattı Türkcell ve Avea tarafından kullanıma açık Vodafone tarafındansa kısa süre içerinde kullanıma açılması beklenmektedir. Dakika ücretlendirmesi tüm operatörlerden 2.95 TL olmakla beraber Faturalı ve faturasız kullanıcılar için aynı tutarda ücretlendirilmektedir.Barındırdığı yenilikçi servisler olarak diğer tüm telefonda sohbet hatlarından farklı olduğunu aradığınız zaman hissedebilirsiniz.İvr servisinde 4 adet kategori bulunmaktadır. cep telefonlarınızdan aradığınız zaman karşılaşacağınız menü şu şekildedir. 1.Bayanlarla canlı sohbet 2.Grup Chat 3-Sıcak erotik hikayeler 4. Dahili sohbet numarasını bildiğiniz bayanlarla canlı sohbet. bahsettiğimiz İvr servis menüsüne diğer Yurtdışı sohbet hatlarında rastlamadığımızıda açık olarak söyleyebiliriz.
0888 tek sıfırlı Canlı dert ortağı numaraları 003535157368

Yurtdışı sohbet numaraları ve Sıcak sohbet hatlarından farklı olan tek sıfırlı numarada cinsel içerikli sohbetler yapılmamakla beraber İtiraflar yada Dert ortaklığı gibi olağan konuşmalar yapılmaktadır.Tek sıfırlı 0888 numaralarını Yurtdışı cinsel sohbet hatlarından ayıran bir diğer özellik ise Türk telekom tarafındanda aranabilir özelliğe sahip olmasıdır.Telekom sohbet numaraları olarak daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Sizlere olabildiğince kısa ve anlaşılır bir şekilde Sıcak Sohbet hatları ve dert ortağı ve erotik hikaye numaralarının ücretlendirilme ve servis modellerine dair bilgileri vermeye çalıştık ilerleyen yazılarımızda canlı sohbet numaraları , Sohbet hattı operatör başvuruları , Sohbet hattı kiralama ve iş ortaklığı ve Sohbet hattı firmalarını sizlerle paylaşarak bilgilendirmeye devam edeceğiz.