Türkcell sohbet numaraları ve chat hatları

Türkiyenin lider gsm operatörlerinden biri olan Türkcell Özel sohbet hatlarınada geçiş yolunu açmış bulunmakta . Eğer Türkcell Numarasına sahip bir hattınız var ise sohbet sitelerimizde bulunan tüm numaraları kolaylıkla arama şansına sahip olduğunuzu size duyurmak isteriz. Üstelik Telefon sohbet , Arkadaşlık hattı , Dert ortağı , Telefon sex ,Telefon chat ve buna benzer diğer yüzlerce numaramızı aradığınız zaman dakika başına 2,95 Lira gibi ucuz bir fiyata servislerimizden yararlanabileceksiniz.
Türkcell olması durumunda yararlanabileceğiniz bu sohbet hatlarında tamamı ile yetişkinlere yönelik veya cinsellik içeren konuşmalar olabileceğinden dolayı 18 yaşından küçük kullanıcıların sohbet numaraları servislerine ait olan her hangi bir hattı araması kesinlikle yasaktır.
2010 Yılı içerisinde Yurtdışı sohbet numaralarının aranmasına olanak veren Türkcell’ in anlaşması içerisinde olduğu ve Kullanıcılarının 2.95 lira olarak ücretlendirileceği numaralar 0088 , 00355 şeklinde farklı ülkelere ait olan numaralardır. Ancak bu hatların İvr servisleri ile Türkiye’ye yönlendirilerek kullanıcılarına Türk bayanlarla telefonda sex ve erotik hikayeler gibi yetişkin içerikler sunarak hizmet vermektedir.
Bahsi geçen sohbet hatlarının herhangi bir şekilde ile Türkcell ile herhangi bir organik bağı yoktur. Türkcell gsm operatörü bu sadece kullanıcılarının bu hatları arayıp hizmet alması yönünde arabağlantı hizmeti vermektedir. Türkcell sohbet hatlarına örnek vermek gerekirse ;
Türkcell canlı telefon sohbet numarası olan 00353 515 73 68 – numaralı hattımızda iki adet servis bulunmakta , Bu kişiye özel servislerimizin en popüler olanı Türk bayanlarla sohbet imkanı sağlayan Telefon sohbet servisidir. Bu servisteki bayanlarla tanıştığınızda bayanların dahili sohbet hattı numarasını almanız daha sonra ulaşım kolaylığınız açısından önemlidir. Aynı Telefon chat numarasının içersindeki bir diğer servis ise Ağırlıkta sex servisi içeren Erotik hikayeler servisidir. Bu serviste dinleyebileceğiniz binlerce farklı fantazilere hitap eden hikayeler mevcut olmakla beraber az önce bahsettiğimiz gibi +18 yaş kullanıcılarına hitap etmekte olan numaralardır. Türkcell sohbet numaraları hakkında almak istediğiniz her türlü bilgiyi bize ulaşarak kolayca elde edebilirsiniz.