Sıcak Sohbet Hattı Numaraları
Türkiye’de  uygulamaları daha önceki konularımızda işlediğimiz gibi chat party kızları tarafından yönlendirilen bir servistir. Arayan kullanıclara hoş sohbet ve eğlenceli vakit geçirmeleri için kurulmuş bir sistemin bir kaç adından birdir.

Daha önceki makalelerimizi okuduysanız bilirsinizki Sıcak Sohbet hatları ismi bir çok isimle beraber kullanılmaktadır.

Telefon Sohbet Numaraları

Erotik Sohbetler

Telefonda Muhabbet

Dertleşme Hattı

Sırdaş Hattı

Sohbet Numarası

Canlı Sohbet Numarası

yukarıdaki listemizde en çok ve yaygın olarak kullanılan bir kaç başlığı sıralamaya çalıştık. Bu başlıkların daha çok müşteri çekmek ve kazanımları bu yolla arttırmak amacıyla kullanan sektör yöneticilerinden detaylı bir şekilde bahsetmiştik.

Sıcak Sohbet hattı da aynı şekilde müşterilerine servis veren bir hizmet türüdür. Arayan Kullanıcı kısa bir tanışma faslından sonra hangi konuda muhabbet etmek istediğini belirtir ve sohbet hattı çalışanı chat party kızları bu yönde hareket ederek sohbete devam ederler. Caht Party kızları ile telefonda arkadaşlık yapmak dertleşmek sırlarını paylaşmak özel konularda muhabbet etmek yalnızlığını gidermek ve erotik içerikli sohbetler yapmak isteyen kullanıcılara hitap eden bir servistir.
   Hemen her kullanıcıyı memnun etmenin bir yolunu bulan servis çalışanı chat party kızları bu konuda mükemmel denilebilecek bir performans sergilemektedir. belkide sektörün bu kadar büyümesinin en belirgin nedenlerinden birincisi budur. Çünkü hem müşteri ile bire bir muhatap hemde bütün talep ve şikayetlere anında erişim imkanları vardır ve bunu çok iyi kullanabilmektedirler. Arayan kullanıcılarla sohbet ederek hem zevk almak hemde para kazanmak için çalışan bu chat party kızları Sıcak Sohbet hattı uygulamasının en baş aktörleridirler.
  Sıcak Sohbet hattı başlığı altında gördüğünüz bir numarayı aradığınızda ( Örneğin : 00353 515 73 68 – 00353 515 73 68 – 00353 515 73 68- 00353 515 73 68  )
Arkadaşlık dertleşme gibi istediğiniz her konuda sohbet edebilirsiniz.