sex hattı Adana sohbet kızı Meltem

Selam canlarım ben Meltem. Başka kızlar gibi ben bu işi para için yapmıyorum, tamamen tatmin olmak adına giriştiğim bu sohbet numaramdan memmun kalan çok erkek olmadı sebebi ise bu işe yeni başlamış olmam. Sadece gecen hafta Engin adında bir erkek ile telefonda sohbet ederken neden sex hattı çalışanı olduğumu sordu. Bende başımdan geçen olayları anlattım. Dul bir bayan olduğumu ve bazı ihtiyaçlarımın olduğunu dile getirdim. Etrafımdaki akrabaların beni görmesini istemediğimden telefon aracılığı ile tatmin olmaya ve hazzımı yatıştırmam gerektiğini anlattım. Adamın hitap şekli çok hoşuma gitmişti ve gerçekten bu adamla tanışmak istedim. Nereden arıyordun diye sordum. Kendisinin Mersin li olduğunu söyleyince çok sevindim.
Hem yakın olması hemde tanıdıkların görmemesi adına güzeldi bu benim için. Konuşmamız ilerlerken benden telefon numaramı istedi kendisi ama çalıştığım iş yeri buna izin vermiyordu. Bende kendisine mesaj atacağımı söyledim ama sesli olarak söyleyemem dedim. Tamam dedi ve sex muhabbetimize kaldığımız yerden devam ettik. Anlattıklarından normal bir ilişki sevmediği anlaşılan genç adamın bir iş adamı olduğunu söylemesiyle benim bacak arasına kaçmaya başladı parmaklarım. Hem konuşuyor kemde kendimi mıncıklayarak zevke geliyordum. Biraz daha konuştuktan sonra işinin çıktığını ve mesaj atmamı unutmamamı söyledi. Telefonu kapatır kapatmaz mesaj attım kendisine şahsi numaramdan. Hafta sonuna görüşelim dedim ama o ikna olmadı. Atlamış arabasına Adana’ya gelmiş. Beni evimden alarak bir mekana götürmeye ikna etti. Gittiğimiz ortam Mersin ilinin en gözde mekanlarından biri idi.
Bir yandan şarabımızı yudumladık bir yandan kendimizden bahsederek tanışmaya ve kaynaşmaya başladık. Benim dul olduğumu öğrenmesi biraz canını sıktı ama ben evlenmek isteediğimi söylediğimde rahatladı kendisi. Günlük kiralık bir daireye giderek yeni bir heyecan yaşamak için kaldırdık kadehlerimizi havaya. O geceden sonra işe göndermedi beni sevgilim Engin. Şimdi harika bir hayatım var. Sex hattı ile başlayan hayatıma sevgilim ile devam ediyorum. Sağ olsun Engin de bana tam aradığım erkek niteliklerini veriyor. İş yerimde ki kızlar bana devamlı Engin’in erkek arkadaşı olup olmadığını soruyorlar, devamlı bana sen çok şanslısın diyorlar.
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*