Sevgilimi Zor İkna Ettim

Uzatmalı bir sevgilim var. Onunla seks yapmayı çok istiyorum ama o bir türlü yanaşmıyor. Ben artık kafama koymuştum onu eve çağırdım ve seks yapmak istediğimi söyledim. Sevgilimi Zor İkna Ettim Önce itiraz etti ama benim bu defa vazgeçmeye hiç de niyetim yoktu. Eve geldiğinde üzerinde kırmızı pantolonu vardı. Kalçalarına yapışan pantolonunu gördüğümde daha da azdım. Hemen bir film açtım. Filmde bol bol erotik sahne vardı. Ben bu sahneleri izledikçe daha da azıyordum. Sevgilimi öpmeye başladım. Öpüşerek yatak odasına kadar gittik. O bak daha ilerisi yok diyordu ama benim umrumda bile değildi. Onu yatak odasına götürdüm ve öpüşmeye devam ettik. Ben yavaş yavaş elimi amına indirdim. Sevgilim yine itiraz edince ben de iki tokat attım. Artık ok yaydan çıkmıştı sikecektim kaçarı yok.
Ben tokat atınca o da direnmeye başladı ama direnmesinin hiç bir anlamı yoktu. Bu defa onu inlete inlete sikecektim hiç kaçarı yoktu. Hemen ellerini ve ayaklarını yatağa bağladım. Ağlıyor ve sürekli onu bırakmamı istiyordu ama bu benim umrumda bile değildi. Ben dudaklarına yapışınca dudaklarımı ısırdı ama bu beni vazgeçirmek yerine daha da hırslandırdı. Şimdi onu daha hırslı bir şekilde sikecektim. Hemen üstünü yırtar gibi öıkardım ve o dolgun göğüslerini emmeye başladım. Sevgilimi Zor İkna Ettim Ben emdikçe o da yavaş yavaş zevke gelmeye bana belli etmemeye çalışarak inlemeye başladı. Ben de göğüslerinden yavaşça göbeğine indim ve göbeğini yaladım. Sonra da yavaş yavaş amına geldim ve amına dil darbeleri atmaya başladım. Sevgilimi Zor İkna Ettim Kız benim dil darbelerimle kendinden geçiyordu.
Aslında onu artık çözebilirdim çünkü o da artık istiyor, sik beni diye inliyordu ama ben onu bağlı halde sikmeye karar verdim. Yarağımı yavaş yavaş amına sokmaya başladım. Kızlık zarına geldiğimde ise durdum ve sevgilimin gözlerinin içine bakarak yarağımı bastırdım. Yarağım kızlık zarını delerken acı bir çığlık attı ama çok uzun sürmeden zevk inlemeleri gelmeye başladı. O gün kızlığını bozduğum sevgilimi inlete inlete siktim. Artık ne zaman istesem siktiriyor ne de olsa kapı açıldı.