Kocaeli çevresinden dul hanımlar

Kocaeli çevresinden dul hanımlar sizlerden gelecek aramaları beklerken bir hayli heyecanlı görünüyorlar sanırım. Azgın beylerden aldıkları aramaları birbirlerine ağızları sulanarak anlatan ateşli dul hatunların sohbet ettikleri telefonlar bile ateşten erimiş durumda. Ateş kırmızısı rujlar eşliğinde yanan dudaklarını döndürmek için bir objeye ihtiyaç duydukları gayri ihtiyarı kesin. Kocaeli sex aramaları bakımından yoğun olan bir ilimizdir ve bu ilden yapılan aramaların bir çoğu mutlu sonla bitmektedir.
Hepsi mi tatlı sonla yani mutlu sonla bitiyor derseniz evet bence hepsi mutlu sonla bitiyor. Kendi deneyimimden yola çıkıyorum. Ben ki iki lafı bir araya getiremeyen konuşmaktan sıkılan ve utanan biriyim. Geçenlerde arkadaşlarımın ısrarları üzerine sex hattı  ile bu site aracılığı ile tanışmış oldum fakat ayaklarım titriyor ve kalbim güm güm atıyordu. Daha telefon çaldığında ben ne konuşacağım diye salakça sağa sola bakınmaklıydım. Arkadaşım piç Osman’ın beni ısrarla sohbete sokmasının ardından açılan telefondan gelen tatlı ve bir o kadar genç olan ses beni biraz rahatlattı. Bana adımı filan sordu ben makine gibi cevaplamaya başladım, “Özel bir olay ister misin hayatım” dedi. Bende nasıl özel bir olay dedim.
“Mesela beni yatakta düşün ve ne yapmak istediklerini anlat bana” dedi. Kendimden geçmiştim adeta, buz olup yerlere erimiştim. Başka bir odaya geçtim ve karşılıklı olarak birbirimizi sözlü dokunuşlarla hem yumuşattık hemde uzun zamandır yapmamış olduğum kadar zevk aldım. Benim nefes alış verişimden anladığı kadarı ile “Boşalttın mı tüm stresini canım” dedi. :D güldüm ve “Evet canım boşalttım stresimi” dedim. Yakında beni yine ara sana görüntülü olarak  hizmet vermek isterim” dedi. Bunun heyecanı ile telefonu kızın yüzüne kapattım. Arkadaşlarımın yanından ayrıldım ve eve geçtim, tekrar numara yı aradım, “Ben yine aradım canım ” dedim. “Hoş geldin aşkım, sana bu defa nasıl bir duygu yaşatayım ” dedi, adının Ayça olduğunu söyleyen kız. Bazı şeyler yaşadık ama bunları şimdi burada anlatmamı beklemeyin sakın, özel hayatın gizliliği diye bir olay var :D Tavsiye ederim ben  tadına doyamadım, halen de doyamıyorum…
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*