Kars ilinden cilveli Betül

Ben Betül, adıma cilveli deseler de ben katılmıyorum buna çünkü ben Kars ilinden cilveli Betül değil çok cilveli Betül yakıştırmasını daha çok kabul ediyorum. Kars canlı sohbet kızlarının aksine daha tatlı konuşabilen bir dile sahibim. Yaşım 21 ve ben her erkeğin arzu etmiş olabileceği bir kızım.
Neden Kars erkeklerini bekliyorum özellikle ondanda biraz bahsedeyim. Kars erkekleri bana daha sıcak kanlı geliyor. Havasının soğuk erkeklerinin sıcak olduğu il olan memleketimin taş fırın erkeklerinden hoşlanıyor olmam kimseleri alakadar etmez belki ama açıklama yapmamda fayda var diye düşündüm. Sıcak sohbet arayan Kars erkeklerinin yataklarını ısıtabilmek adına her yönümle hazırım tabi ki ahlak ve sevgi çerçevesinin dışına çıkılmadığı sürece.  Ayrıca yakın illerde yaşayan erkeklerden de telefon etmelerini bekliyorum. Uzun süreli ve tadına doyum olmayan aşamalı bir muhabbetin kapılarını benimle aralarken, zamanın nasıl geçmiş olacağı hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacağım. En ucuz sohbet numarası  ile hizmet veren numaralarımızı karıştırmamanızı öneririm. Benimle buluşup farklı şeyler yapmak isteyenlere de buradan duyururum ki çok zor bir kızım.  Öyle iki dakikalık sohbetin ardından yatağınıza girecek kızlardan değilim tabi ki.
Olur olmaz teklifler sunmanıza engel olmasam bile arayacak kişilerin her türlü tekliflerini dinledikten sonra karar verme yetisinin elimde olduğunu dile getiriyorum buradan. Sosyal medya üzerinden beni takip eden erkekler üzülmesinler onlar için ise yeni yeni numara hizmetini yakında aktif edeceğim. Aradığınızda telefonum meşgul olabilir, bunun için canınızı sıkmanıza gerek yok, uzun süre sizlere konuşma hizmeti vermek kolay değil, arada kendimi de tatmin etmek için banyoya gitmem gerekiyor.
Ha banyo demişken aklıma geldi yeni bir fantezi  buldum kendime, cep telefonum ile banyoya girip karşımda beni banyoya sokmaya ikna eden erkeklere çeşitli şanslar veriyorum. Görüntülü olarak ta bazen kamerayı açıyor, merak edilen her konunun değerlendirilip , cevap bulunmasını ve neticeye ulaştırılması için elimden geleni yapıyorum. Geçenlerde yine telefonda tanıştığım bir erkekten hediye paketi aldım, içinden takma s..k çıktı çok şaşırdım ama kullanma fırsatım da olmadı. Beraber yönlendirmek istersen ara beni. Başka illerden arama lütfen sadece Kars ilinin sert erkeklerini davet edeceğim.
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*