ilk Telefonda sex hattı deneyimim

Selam ben Arda arkadaşlar bu site üzerinden aradığım ve şimdilerde iki arkadaş olarak hayatımıza devam ettiğimiz olayı sizlerle paylaşayım. Bundan 3 sene önce android telefonların yayılmasıyla beraber cebimize giren internet sayesinde çok kız ayarladım ama Gamze ile buradan tanıştıktan sonra artık bu arayışımın sonlanması gerektiğini anladım. Gerçekten beni anlıyor olması ve beni dinlerken çok sıcak yaklaşımlar sunması beni etkilemişti. Sex hattı deyip geçmeyin yani. Her neyse olayın biraz da iç yüzünü sizinle paylaşmak istiyorum lafı fazladan uzatmadan.
O günlerde canım çok sıkılıp duruyordu, arkadaşlarımla aramın bozuk olmasından sebep sanırım kimselerle konuşmak istemiyor, bazı geceler sabahlara kadar içip kendimi mafediyordum. Nedendir bilemem ama duygusallığım almış başını gidiyor, dokunsalar ağlayacak kadar başkalaşmıştım. O zamanlar elimde zar zor internete giren bir telefon vardı. İnternette dolaşırken bu siteyi forum da anlatan birinin yazdığı yazıyı okudum. Zaten canım sıkıldığı için açtım telefonu ve çevirdim numarayı. Karşıma çıkan yumuşak sesli alımlı olarak gözümde canlandırdığım hatun “Merhaba” değince bana, dünyaya sanki bir kez daha geldim. “Anlat bana nedir ne yapmamı istersin ” dedi. Bende ” Sadece dinle ve beni anla” dedi. Canımın çok sıkıldığını hayatın ne kadar acımasız olduğunu filan anlattım ona. Ben anlatırken beni dinlemesi ve gerektiği yerlerde olaya müdahil olması çok hoşuma gitti. Adı Gamze idi ve o gerçekten çok iyi bir kızdı. Ben kendisinden dahili numarasını istedim.
Tereddüt etmedi ve bana dahili numarasını verdi. Neden sex hattı gibi bir mesleği seçtiğini sorduğumda ise bana kızdı kendisi. “Başkasına muhtaç olmadığın her iş iştir” dedi. Her neyse dahilisini aldıktan sonra vedalaştık ve kapattık. Sanki yeni tanıştığım bir kız değildi karşımdaki, sanki yıllardır sevgilimdi. Aradan biraz zaman geçtikten sonra ben o numarayı bir daha aradım. “Buyurun İstanbul sex hattı size nasıl yardımcı olabilirim” diye bir bayan açtı telefonu. “Gamze orada mı ” dedim. “Evet ” dedi ve bana Gamze’yi bağladı. Yeniden sesini duymak çok güzeldi. Sevgilim olsa ancak bu kadar bağlanabilirdim kıza, bendeki sıcaklığı o da almış olsa ki, telefon konuşmamız bitmeye yaklaştığında benden cep numaramı istedi. Cep numaramı verdim ve beklemeye başladım. Yaklaşık yarım saat sonra beni aradı. O aradıktan sonrada cep telefonlarımızı hiç kapatmadık. Biraz zaman sonra Gamze ile buluştuk, gerçekten sesi kadar kendisi de güzeldi. Biz artık Gamze ile iki sevgiliyiz. Okuduğunuz için teşekkür ederim
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*