Gaziantep erkeklerinin istekleri

Gaziantep erkeklerinin istekleri kısa ve öz oluyor sanırım. Uzun süreli araştırmalar neticesinde alınan sonuçları gösteriyor ki Gaziantep li erkekler telefonda sohbet etmeyi çok seviyor.  Farkındalık yaratmak için bazen ise dertleşmek için girdikleri bu eylem onları bir nebze daha kendilerini iyi hissettiriyor.  Gaziantep iline ait özgün konuşma üslupları bayanların çok hoşuna gidiyormuş. Bizde nedir bu çekici dillerdeki gizem diye araştırma yapmadık ama kendilerine has şivelerinin büyülü olabileceğine karar verdik.
Gaziantep sohbet hattı ile erkeklerine açmış oldukları isteklerin yön bulduğu telefon numarasından, bu güzel şehri bir kez daha şekillendirmeye çalışılmış.  Karanlık gecelere ışık olmak adına ne varsa yaşatmaya hazır telefon başında bekleyen hatunların sabırsız tavırlarından anlaşılacağı üzere bu kızlar hem sohbette hemde arkadaşlığa acıkmış durumda. Peki durum bu kadar açıksa ve erkeklerin aramasını bekleyen kızların varlığı söz konusu ise neden hemen davranıp aramıyor, kendini tanıttıktan sonra sohbete başlamıyorsun. Olur olmaz saçma sohbetlerle söze başlama sadece okşayıcı sözler eşliğinde kızların kalplerinden aşağılara doğru usulca ilerle tavsiyemiz bu doğrultuda. Bazı kazma saplarının telefon açıldıktan sonra direkt olarak konuya girmesinden haz etmeyen kızların tercih edeceği nazik ve elit erkeklerden birisi ol. Her cinsin karşı cinsine karşı bazı zaafları olduğunu unutma ve bulduğun kapının anahtarını deliğine usulca sokmayı dene.  Tavsiyelerimize uyduğun taktirde hangi kız sana hayır der ki, bazı alacağın ve deneyim kazanacağın konular hakkında uzmanı olduğun bir alanda ilerler iken , reel hayatta daha önce karşına çıkmış ama kaçırmış olduğun fırsatların tekrarı yaşandığında daha deneyimle yaklaşacağını ve kazanacağını unutma.
Yaz aylarının uzun gecelerini değerlendirmek ve kızların aşırı güzel dudaklarından dökülen kelimeler ile kendinizi bulutların üzerinde hissetmek için yapmanız gerekenleri yukarıda yazdık fakat belirtmediğimiz unsurları da belirtelim. Piyasanın en ucuz sex numarası ile tanışmış olmanız diğer numaraları unutmanıza neden olacağından dolayı eski kız arkadaşlarınıza veda etmenizin zamanı geldi de geçiyor bile.
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*