Eskişehir Üniversiteli kız Nalan

Eskişehir Üniversiteli kız Nalan

Merhaba aşk bahçemin kokusu güzel, kalbi temiz, duygusu ağır olan erkekleri ben Nalan. Peki kimdir bu Nalan ne iş yapar nelerden hoşlanır ne sever, isterseniz sizlere biraz kendimden bahsedeyim. Adım Nalan 23 yaşındayım ve anne babam İzmir li. İki yıldır Eskişehir’de üniversite okuyan bir bireyim. Benim okuldan kalan zamanlarda uzun soluklu boş zamanlarımın olması, hayatımda bir boşluk oluşturdu.
İnternette fazla takılan bir olmasam da devamlı olarak sosyal medyayı takip etmekten geri kalmıyorum. Burada yine benimle aynı sınıfı paylaşan Sibel adlı bir yakın arkadaşım var. Kendisi çok fena arzu ve istekleri olan bir kızdır. Burada zaten üzerinden geçmeyen erkek kalmadı o ayrı konu ama, şimdi burada erkek arkadaş arıyormuş kendisine. Buradan sana sesleniyorum en yakın arkadaşım ve sırdaşım Sibel, bırak biraz erkek kalsın piyasada başka kızlara, artık laşgalaştın, yalama oldun bacım :) Geçen gün yine bir sevgili yapmıştı kendine, okula gelip havasını attı kaşar, moralim çok bozulsa da bunu ona belli etmemeye çalıştım, çünkü o benim yakın dostum du. Şimdi ben bunları size neden anlattım, illa ki bunu merak edenleriniz olmuştur, ben hemen açıklayayım, Öyle benim arkadaşım Sibel gibi kızlara kendinizi kaptırmayın, aşık olmayın, hayata küsmeyin sonra, Salak kız erkekle yattıktan sonra tüm ilişkisini kesecek kadar acımasız olduğundan bizim gibi bakire kızlar  her zaman farklı görünüyoruz erkeklerin gözlerine, beklentiler değişiyor daha sonra. Benim erkeklere tavsiyem kaşar kızlar   ile ileriye dönük hayaller kurup hayatınızı zehir etmeyin. Bazı internet sitelerinde erkeklerin arzuları ve ihtiyaçlarının olduklarını okudum, bence ihtiyaçlarınızı bir sohbet hattı ile giderin, hem kızlara farklı bir gözle bakmaktan vazgeçer, hemde ciddi düşünen ama evlenemeyen kızlara şans vermiş olursunuz.
Sex    herkese lazım ama bunu sanal olarak yapmak hem bence daha makbul, hemde zararsız. Telefonla sex  denilen olay bence en iyisi hem erkekler kendini tatmin etmeli, hemde tatmin olurken kızlara zarar vermemeli. Ha ben bunları anlattım diye sizde sevgilinizden ayrılıp, telefon kulağınızda devamlı canlı sohbet hattı  ile hayatınızı köreltmeyin. Ölçüsünü ayarını yaparak telefonda ki hatunla sevgili olmanın güzelliğini yaşayın.  Eskişehir Üniversiteli kız Nalan ile nasihatlar bitmiştir :)
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*