Eskişehir Dul bayan Nazlı

Merhaba ben Nazlı buda benim yazımın ismi Eskişehir Dul bayan Nazlı .  Eşimle ayrıldıktan sonra sıcak bir sohbeti arar oldum uzun zamandır. Hayatıma yeni bir erkek arayışım devam ederken bulamadım bir türlü. Hep yanlış insanlarla yapmış olduğum temaslar neticesinde devamlı olarak defalarca elim boş bir şekilde hüsrana uğradım. Eskişehir’de yaşıyorum ve beni gerçekten anlayacak bir erkeğe ihtiyacım var.
Gizlilik politikasının uygulanması için asıl numaramı paylaşmadan ilk etapta beni bu numaradan arayan ve dahili numaradan anlaşabildiğim, temizliğine önem veren 30 ile 45 yaş aralığında bir erkek arayışım halen devam etmekte. Sex hattı ile yapacağınız görüşmelere başlamadan önce Eskişehir dul bayan veya Eskişehir dul kadın Nazlı ismini bir yere not etmenizi sizden istiyorum. Bazı dikkat etmem gereken konular dışında beraber yaşayacağım insandan çok bir şey beklemem. Tek şartım önce konuşarak anlaşabilmek bu yüzden de Sex hattı adı altında hizmet veren bu site ile numaramı paylaşmadan aradığım erkeği bulmaya çalışıyorum.  Soğuk kış günlerinde yatağımı ısıtacak, sıcak kış günlerinde üzerime pike olacak bir erkek neden olmasın hayatımda. Çok şey mi istiyorum sizce, lütfen yorum yapın yazımın altına.
Eğer bir hata yapmış isem lütfen belirtin. Sorunları ile uğraşamadığım hayatta bana yardımcı olacak ve hayatın zorluklarıyla beraber savaşacağımız erkek adaylardan çağrı bekliyorum. Evlenmek yuva kurmak filan istemiyorum, sadece beraber yaşayacak ve yaşlanacak birine ihtiyacım var. Eskişehir ve Ankara civarı olması tercih seçeneğimi güçlendirir ama kalbimi çalan her erkeğe kapım açık, yer zaman ve görüş farklılığı olması etki etmez. Eğer yazımı okudun ve benimle yaşamak veya yaşlanmak istiyorsan ve hayatına renk katmamı istiyorsan telefonuna davran ve resmimin üzerinde yazan numarayı ara. Hizmet bedeli ufak cüzzi mir miktar ama zaten eğer paraya önem veriyorsan aramana bile gerek yok.
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*