Canlı Sohbet hattı Kiralama ve Sohbet hattı firmaları

Zamanın mobil pazar sektöründe Canlı Sohbet hattı almak  üzere sohbet hattı firmalarını arayan bir çok girişimci pazar içerisinde kendine yer aramaktadır. Yıllardır Sohbet numaraları üzerine Kiralama ve işletme üzerine kurulan Sohbet hattı firmamız bu konuda sizlerle iş ortaklığı içerisine girerek , Yeni İş ortağı olarak sizleri aramıza davet ediyoruz.Yüksek prim ve haftalık ödeme yapan sohbet hatları ile kazanç tablonuzu yükseltebilirsiniz.
Şu ana kadar görmüş olduğunuz İvr Sohbet hattı panellerinden farklı olarak manuel güncelleme olmadan otomatik anlık ve şeffaf olarak takip yapabileceğiniz profesyonel Sohbet hattı panelininden dakika ve kazanç durumunuzu takip edebileceksiniz. Tüm Sohbet hattı operatörleri hazır olarak sunduğumuz numaralarda , Size kalan sadece Sohbet numaralarınızın tanıtımlarını yaparak kazancınıza bakmanızdır.
Dağıtımlarını yapmış olduğumuz Sohbet hatları  0031 ,00355 00881 numaralı piyasa üzerinde etkisi yüksek ve kazançlı sohbet numaralarıdır. Sektörünüz ister wap ,İster web yada Android market olsun İvr panelimizi mutlaka deneyin. İvr Sohbet hattı firmaları linkinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.