Bakireydim Ben de Yalattım

Selam beyler bayanlar. Ben 23 yaşında bir genç kızım. Üniversitede okuyorum ve ismim Melisa. Anlatmak istediğim hikayem de sevgilimle aramızda yaşandı ve daha çok yeni. Geçen hafta başımdan geçen bu olayı zevk içerisinde sizlerle de paylaşmak istiyorum. Sevgilimle iki seneden beri beraberiz. Ben bakire olduğum için aramızdaki ilişki sadece öpüşmekten ibaret. Ben okulda oldukça popüler bir kızdım. İri göğüslerim nedeni ile herkes beni tanıyordu. Sevgilimle de bu sayede tanışmıştık ve ilişkimiz iki yıldan beri devam ediyordu. Neyse bu kısmı kısa keserek artık daha zevkli olan anları anlatmak istiyorum.
Sevgilim öğrenci evinde kalıyordu ve geçtiğimiz günlerde beni de eve davet etmişti. Ben de gittim. yine öpüştük elleştik. Ama bu defa benden göğüslerimi açmamı istedi. Aslında çok heyecanlandım ama yapmadım. Memelerime dışarıdan ellemesine izin verdim. Evde ikimiz yalnızdık. Sevgilim göğüslerime dokunmasına izin vermediğim için bana tavır almıştı ama ben de gönlünü almak istedim. Ben ona seni üzdüğümü telafi etsem bana kırgınlığın geçer mi dedim. Neyse o da ette görelim bakalım geçecek mi geçmeyecek mi dedi. Ben de hemen gömleğimi açtım. Göğüslerimi görünce neredeyse gözleri yuvalarından fırlayacak hale geldi. Hemen ellerini göğüslerime attı ve yoğurmaya başladı. Ara sıra da göğüs uçlarıma öpücükler konduruyordu ama ben hiç zevk almıyordum. Daha fazla dayanamadım ve bu defa eteğimi çıkartıp amımı ona sundum. Bir an şok oldu emin misin dedi. Ben de Hayır sikişmeyeceğiz sadece sen benimkini ben seninkini yalayacağız dedim. Sevgilimin hoşuna gitmişti.
Hemen amımı yalamaya başladı. O yaladıkça ben de zevkin doruklarına çıkıyordum. Sonra 69 pozisyonuna geçtik ve ben de onun yarağına sakso çekmeye başladım. Aslında sevgilim götümden sikmek istedi ama ben izin vermedim o gün sadece yalaştık. İkimiz de birbirimizi yalayarak boşalttık. Çok zevk almıştık. Bu zevki bana yaşattığı için yakın zamanda ona amımı siktirip kızlığımı bozduracağım ama bunun için biraz daha uğraşması gerekiyor. Kendimi sevgilime siktirdikten sonra sizinle de bu hikayemi paylaşacağım. Beni takipte kalın.