00387 Yurtdışı sıcak sohbet hatları

 

Bu yazımızda Göz atacağımız Yurtdışı sohbet hatlarından 00387 ülke kodu olan Numara sırası ise Bosna Hersek ülkesine ait .2012 yılı içerisinde Telefon sohbet sitelerinin küçük bir bölümünde yer gösteren bu numaranın incelediğimiz kadarı ile yasal olarak Türkcell sohbet hattı olarak tanımlı olduğunu görmekteyiz. Ama herhangi bir şekilde Vodafone veya Avea tarafından desteklendiği konusu ise biraz muammada zaman i.erisinde 00387 sıcak sohbet hatları hakkında daha detaylı bilgiyi size aktaracağız. Elimizdeki verilere göre şu ani bu Bosna numarası olan bu hattın Türkcell kullanıcıları tarafından aranmasının bedeli 2.8 Lira diğer operatörler açısından herhangi bir bilgi şu an için mevcut değil. Durumun bu şekilde olmasına rağmen Türkiye sohbet hatları pazarına yeni bir numara daha getirmiş olan bu telefon sohbet firmasına teşekkür ederiz. En azından Türk kullanıcıları ve Telefonda sohbet ederek para kazanan bayanlara küçükte olsa yeni bir kazanç kapısı oluşmuş bulunmakta.
00387 sohbet hatlarının getirlmiş olduğu Bosna Hersek ülkesinin içerisindeki diğer Yurtdışı özel servis numaralarına baktığımızda bir kaç farklı blok olduğunu görüyoruz bunlar sırası ile 387 615  ,387 675 bu uzantıların haricinde ise Türkiye pazarına açılmış olan sohbet numaraları bloku ise387 703 ile başlamaktadır.
00387 canlı sohbet hatlarının içerikleri ise diğer yurtdışı Telefon sohbet hatlarında olduğu gibi iki çeşittir. İlki canlı sıcak sohbet servisi , Bu servise bağlandığınız zaman Telefonda sohbet edebileceğiniz Farklı niteliklerdeki bayanlarla tanışabilirsiniz. Bu servis tamamı ile karşılıklı olarak canlı konuşabileceğiniz bir çok bayan arkadaş içermektedir. Diğer içerdiği servis ise Erotik hikayeler servisidir. Servisin içeriği Fantazi olarak kurulmuş yada Yaşanmış erotik hikayelerin bir yada bir kaç bayan tarafından Sesli olarak okunarak Kayda alınmış halidir. Erotik hikaye kaydı ile ilgili olarak örnek bir ses dosyası izlemek isterseniz Youtube a tıklayarak dinleyebilirsiniz.