00372 ülke kodu Yurtdışı canlı sohbet hattı

Ne kadar çok Yurtdışı sex sohbet hattı var demeye kalmadı 5. Ülke olarak Yurtdışı sohbet numaralarında 00372 ülke kodlu ESTONYA da aramıza katılmış bulunmakta . 0372 şeklinde bir alan kodunada Zonguldak olarak sahip olduğumuz için bazen Telefonda sohbet    etmek isteyenler yanılgıya düşebilir. 00372 canlı sohbet numarası Yurtdışına ait olup Herhangi bir şekilde Türkiyenin yerel kodu olarak karıştırılmamalıdır. Açık olarak söyleyebileceğimiz diğer telefon  sohbet servislerinde olduğu üzere bu numarayı aradığınız zaman tarifenizden farklı ücretlendirilirsiniz. Operatörlere göre 00372 Sohbet hattının ücretlendirilmesi Tüm vergiler içinde operatörlerin tüm kullanıcıları için aşağıdaki gibidir.
Türkcell sohbet hatları ücretlendirmesi :Dakika/TL olarak hesaplanır Maximum arama süresi 59 dakikadır ücretlendirmesi ise 2.8 Türk lirasıdır.

Avea Sohbet Hatları ücretlendirmesi : Türkcell de olduğu üzere dakika başına hesaplanır.Hizmetin azami süresi 59 dakika olup kullanıcılarına dakika başına 2.4 Türk Lirası olarak ücretlendirilir.
Vodafone sohbet hatları ücretlendirmesi : Avea ve Türkcell de olduğu gibi abonelerin ücretlendirme periyodu dakika bazındadır. Vodafone kullanıcılarında servisin en fazla kullanım süresi 120 dakikadır. Ücretlendirmesi ise Avea sohbet hattı ücretlendirmesinde olduğu gibi 2, 4 Lira olarak Müşteriye yansıtılır veya Kontörlü hatlarından servis ücreti düşülür.
Ücretlendirme Periyodundan sonra Estonya özel seks servis numaralarına bir göz attığımızda Dünyadaki en çok sohbet hattı Tahsis eden ülkedir diyebiliriz. Uluslararası sohbet numaraları pazarını birz karıştırınca elimize ulaşmış olan bulgular bunlar işte Türkiye haricinde ulularası pazarda kullanılan Estonya 00372 kodla başlayan bazı numara aralıkları. Önemli not: Aşagıda  ki 00372 prefixleri verilmiştir. Herhangi bir şekilde aranamamaktadır. Aranamasının sebebi numaraların eksik olmasıdır . Örnek olarak 0372 700 3xx xxx gibidir. Ayrıca bu numaralar hakkında daha detaylı bilgi için buraya  iletişim için ise  burayı tıklayarak Bilgi alabilirsiniz.